Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Trener Legii Jan Urban: - Wydaje mi się, że po Pucharze UEFA drużyna się otrząsnęła. Cały mecz zagraliśmy dobrze i zasłużenie wygraliśmy. Szkoda, bo czuję się trochę rozdarty, że to akurat z Górnikiem. Rysiu (do szkoleniowca Górnika) - głowa do góry. My trenerzy zależymy od wyników. Moja pozycja też nie wydawała się zbyt mocna. Wspominałem zawodnikom, żeby się tym nie przejmowali, bo ja sobie w życiu radę dam. Podważanie autorytetu trenera po trzeciej czy czwartej kolejce to nieporozumienie. Bo potrzeba nam czasu.

Trener Górnika Ryszard Wieczorek: - O meczu za wiele nie mogę powiedzieć. Przegraliśmy z kretesem. Byliśmy zespołem słabszym. Słowa otuchy niewiele pomogą. Zawiedliśmy kibiców, sponsora. To boli i mogę tylko przeprosić, bo jubileusz powinien być trochę lepiej uczczony. Żal mi Michała (Pazdana), który płacze w szatni jak dziecko po błędzie przy pierwszej bramce. Po tym golu zeszło z moich graczy powietrze. To trener odpowiada za grę, Górnik przegrał trzeci mecz z rzędu i to ja biję się w piersi. Nie mogę się doszukać gdzie leży problem naszego zespołu. Jeśli problemem jest trener - to ja jestem do dyspozycji osób zarządzających klubem.

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]