Forum
 

Olszar uprzedzi Sikorę i przejdzie do Grodziska?

Adrian Sikora mógłby zapełnić lukę w Groclinie po Andrzeju Niedzielanie. Jednak może go ubiec kolega z sąsiedztwa Sebastian Olszar. Obaj napastnicy mieszkają w Ustroniu, obaj mają też wysokie notowania u prezesa Groclinu Zbigniewa Drzymały. - Niewiele wiem o możliwości przenosin do Grodziska, ale tymi sprawami zajmuje się mój ojciec - wyjaśnia Olszar. 
Faktycznie, Marek Olszar rozmawiał z działaczami z Grodziska Wielkopolskiego, którzy poinformowali, że w razie odejścia Grzegorza Rasiaka będą chcieli sięgnąć po napastnika Admiry-Wacker Wiedeń. Rasiak nie odszedł, ale zabraknie chyba jego partnera z ataku, więc sytuacja jest otwarta. Problemu na pewno nie będą stanowiły pieniądze. Admira nadal jest winna 90 tysięcy euro Górnikowi Zabrze. W tej sprawie zapadła już nawet decyzja UEFA, która nakazała Austriakom uregulowanie należności. Olszar senior chce, by jego syn opuścił Wiedeń, w zamian nowy pracodawca uregulowałby dług Admiry wobec Górnika. Inna sprawa, że młody Olszar marzy o tym, by grać w Wiśle Kraków. I tu otwiera się szansa dla Sikory, który jest nieco droższy (mówi się o kwocie rzędu 250 tysięcy euro - przyp. red.), ale w mediach pojawiły się informacje sugerujące, że Marek Koźmiński chętnie pozbędzie się piłkarza.

- Czytałem te rewelacje, że podobno właściciel klubu mnie nie lubi. Trochę się temu dziwię, bo przecież niedawno prezes klubu mówił, że dobrze wypadłem w debiucie w reprezentacji. Dziś będę w Zabrzu i poruszę tę kwestię. Chciałbym wiedzieć na czym faktycznie stoję, dlatego spytam też o Groclin. Ze mną nadal nikt nie rozmawiał, ale nie mam nic przeciwko przenosinom do Grodziska. Nie podniecam się jednak zbytnio całą sprawą, jeśli nic z tego nie wyjdzie zostanę i dalej będę grał, najlepiej jak potrafię, dla Górnika - mówi Sikora. Piłkarza martwi jedynie to, że znalazł się na celowniku fanów. Ci bezlitośnie obchodzą się z nim na internetowym forum. - Jeszcze nie zmieniłem barw, a już jestem szykanowany - wyjaśnia Sikora.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online