Hajto zapowiada zwycięstwo z Legią

Po sobotniej porażce z Lechem Poznań trener Górnika Zabrze, Ryszard Wieczorek zarządził poranny trening dla swojego zespołu na godzinę jedenastą, pomimo, że dopiero o drugiej w nocy zabrzanie wrócili z Poznania. 

- To jest standard. Po meczu mamy trening i odnowę biologiczną. Nic się nie zmienia w tej kwestii. Po wysiłku najważniejszą rzeczą jest, żeby usunąć skutki zmęczenia pomeczowego. Taką jednostką jest trening regeneracyjny i odnowa – w tej kwestii nic się nie zmienia. Za to poniedziałek piłkarze mają wolny – wyjaśnił trener Ryszard Wieczorek.

- Przyjechaliśmy późno. Najczęściej trenerzy robią następnego dnia po meczu rozruch. Czasami jest nawet tak, że rozbieganie robi się od razu po powrocie z dalekiego wyjazdu – mówił Tomasz Hajto.

– Chcieliśmy bardzo wygrać mecz z Lechem. Na pewno jest ogromny niedosyt w drużynie. W następnej kolejce gramy z Legią, nie wyobrażam sobie innego wyniku jak zwycięstwo nad Legią i rozpoczęcie zwycięskiej passy - zapowiedział były reprezentant Polski.

źródło: Canal+ / WPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]