Pazdan zataił kontuzję, aby grać

Ból kręgosłupa wciąż dokucza Michałowi Pazdanowi, ale ten ambitnie walczy o pierwszy skład Górnika. Kontuzja przytrafiła się zawodnikowi podczas Euro - czytamy w "Przeglądzie Sportowym".
Michała Pazdana boli kręgosłup. Piłkarz wykonuje ćwiczenia, które pomagają mu wrócić do pełnej sprawności, ale wciąż nie może mówić, że jest zdrowy. W pierwszym letnim sparingu musiał zejść po kilku minutach, bo tak duży był ból. Z każdym kolejnym spotkaniem jest coraz lepiej. Jednak Pazdan nadal nie może być pewny miejsca w składzie.

- Podniósł się poziom rywalizacji - przyznaje piłkarz. - W środku pomocy doszedł Darek Kołodziej, do obrony wrócił po kontuzji Maris Smirnovs. Czyli tam, gdzie mogę grać jest nas więcej. Zamierzam jednak walczyć o miejsce w składzie. Z Górnika nigdzie się nie wybieram. Chcę grać w w Zabrzu - deklaruje obrońca.

Pazdan jest ambitny. Czasami aż za bardzo. Kłopoty z kręgosłupem, tak przynajmniej utrzymują w klubie, wynikają z tego, że piłkarz przemilczał uraz na EURO 2008. Nie powiedział Leo Beenhakkerowi o kłopotach, czym tylko pogorszył swoją sytuację. - To stało się już pod koniec naszego pobytu w Austrii - piłkarz bagatelizuje problem.

Ryszard Wieczorek, trener Górnika, nie krytykuje zawodnika za zatajenie kontuzji. - Piłkarz, jeśli jest ambitny, to powtarza sobie: "jutro mi przejdzie" i dalej normalnie trenuje.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online