Hajto: Gdybyśmy grali mecz ligowy, wynik byłby całkiem inny

Dla Górnika Zabrze sobotni sparing ze Śląskiem Wrocław był chyba tylko zupełnie niepotrzebnym przedłużeniem okresu przygotowawczego - czytamy w "Przeglądzie Sportowym". - Jestem przekonany, że gdybyśmy grali mecz ligowy, wynik byłby całkiem inny - mówi Tomasz Hajto, jeden z liderów zabrzan. 
- 18 tysięcy na trybunach, gra o punkty i rywal po przejściach, myślę, że to wpłynęłoby na nas inaczej, bardziej pozytywnie. Jednak Andrzej Rusko postanowił inaczej. Siedzi sobie za to w fajnym klimatyzowanym pomieszczeniu opłacanym z pieniędzy ligowych klubów i moim zdaniem podejmuje błędne decyzje. A jeśli ktoś sobie nie radzi, to powinien się zastanowić nad tym, czy dalej chce to robić - nie przebierał w słowach "Giani", który jest przekonany, że kilka dni zwłoki nie uporządkuje sytuacji w polskiej piłce.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]