Wypowiedzi piłkarzy po meczu ze Śląskiem

Z kwaśnymi i niezadowolonymi minami piłkarze Górnika Zabrze schodzili do szatni. W odmiennych nastrojach byli zawodnicy Śląska Wrocław, którzy dość łatwo uporali się z drużyną 14-krotnego mistrza Polski. Przedstawiamy Państwu pomeczowe wypowiedzi graczy obu drużyn. 

Sebastian Nowak (Górnik Zabrze): - Mam negatywne odczucia co do sparinu ze Śląskiem. Nie istnieliśmy na boisku, nie wiem co się z nami działo. Wydaje mi się, że wrocławianie byli lepsi w całym spotkaniu. Zawiodła dziś przede wszystkim skuteczność w ofensywie, bo mieliśmy swoje okazje. Dostaliśmy zimny prysznic przed ligą.

Mariusz Magiera (Górnik Zabrze): - Jestem zawiedziony swoją postawą. O drużynie nie chcę się wypowiadać, bo każdy wie, że nikt nie zaprezentował się dobrze. Nie wiem co się z nami stało. W sumie bardzo dobrze, że w niedzielę nie gramy meczu ligowego, bo byłoby źle. Mam nadzieję, że od poniedziałku nasza dyspozycja będzie rosła w górę.

Sebastian Mila (Śląsk Wrocław): - Na mecz wyszliśmy bardzo skoncentrowani, nikt nie odpuścił sparingu z Górnikiem. Każdy z zawodników na każdym treningu daje z siebie maksimum sił i możliwości. Wiemy, że jesteśmy beniaminkiem i jesteśmy głodni sukcesu. A zwycięstwo w dzisiejszym meczu doda nam większej chęci do dalszej pracy przed rozpoczęciem ligi.

Mariusz Pawelec (Śląsk Wrocław): - Wiele zawdzięczam Górnikowi, ponieważ się tu rozwinąłem. W Śląsku również chcę się rozwijać. Nie chcę być średniakiem ligowym, tylko chcę iść do przodu. Dziękuję kibicom Górnika, że przyjęli mnie dobrze, zawsze się w Zabrzu dobrze czułem. Nie można patrzeć na wynik sparingowy w kontekście konfrontacji ligowej.

źródło: gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]