Rivas się spóźni

Górnik w Austrii pierwszy raz wyjdzie na boisko w środę przeciwko Panathinaikosowi Ateny. Mecz zostanie rozegrany o 18.00. Do wczorajszych godzin wieczornych rozstrzygały się natomiast losy drugiego z planowanych spotkań. Zabrzanie mają grać z Fenerbahce, które z powodzeniem występowało w Lidze Mistrzów. Być może w tym meczu pojawi się na boisku Peruwiańczyk Willy Rivas, który jakoś nie może dotrzeć do ekipy Górnika. Miał być w sobotę w Zabrzu, potem miał czekać na zespół już w Austrii, ostatecznie... - Wiem, że trwa to długo, ale ma być w środę. Sytuacja nie była prosta. Wywalczył mistrzostwo kraju niespełna tydzień temu, teraz ma na dłużej przylecieć do Europy. Zależało mu na każdym dniu spędzonym w ojczyźnie. W środę powinien jednak być - mówi Krzysztof Hetmański. - Gdyby z nami został, mógłby grać na prawej obronie i na prawej pomocy. Czy coś jeszcze na rynku transferowym wymyślimy? Trzeba kilka dni poczekać...
Ten pomysł - jeżeli oczywiście jeszcze jest - dotyczy przede wszystkim ewentualnych piłkarzy grających dziś w karnie zdegradowanej Koronie Kielce. Skoro nie wyszedł transfer Portugalczyka, być może jeszcze raz Górnik podejmie rozmowy w sprawie Grzegorza Bonina, ulubionego piłkarza Ryszarda Wieczorka, który wiosną wcale nie miał pewnego miejsca w wyjściowej jedenastce kieleckiego klubu.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]