Pawelec blisko Śląska Wrocław

Dziś Śląsk Wrocław powinien zyskać dwóch ligowych obrońców. Jednym z nich ma być Mariusz Pawelec, który z beniaminkiem ekstraklasy prawdopodobnie podpisze czteroletni kontrakt - informuje "Sport".
Piłkarza z Łęcznej próbował kupić Górnik Zabrze, do którego Pawelec był w poprzednim sezonie wypożyczony. Klub z Łęcznej zażądał za niego 1,5 miliona złotych, a zabrzanie nie chcieli dać nawet 700 tysięcy. Wydaje się, że właśnie tę kwotę skłonny jest od ręki zapłacić Śląsk. – Faktycznie jest coś na rzeczy, ale jeszcze dziś musimy ustalić wszystko z Łęczną – krygował się piłkarz, który jeszcze w sobotę zdobył pierwszego gola dla Górnika Zabrze w wygranym 5-1 sparingu z Polonią Bytom.
– Z wrocławskim klubem jesteśmy dogadani w najdrobniejszych szczegółach. Zostaje porozumienie pomiędzy Śląskiem i Łęczną. Nie powinno być z tym problemów, bowiem Mariusz jest wychowankiem tego klubu i zawsze zachowywał się wobec niego elegancko. Przed rokiem, gdy Łęczną karnie zdegradowano do III ligi, mógł rozwiązać kontrakt z winy klubu. Nie zrobił tego, bo chciał chociaż, aby jego macierzysty klub zarobił najpierw na jego wypożyczeniu, a potem sprzedaży – przekonuje menedżer Pawelca Cezary Kucharski.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]