Pazdan bez komplikacji

Zabrzanie w niedzielę wyjeżdżają na zgrupowanie do Austrii. Już dziś wiadomo, że pojedzie na nie 22 zawodników. Czyli o trzech mniej niż zamierzał zabrać ze sobą trener Ryszard Wieczorek. Co z pozostałą trójką? Dojedzie bezpośrednio na miejsce zgrupowania. Wśród nich będzie Willy Rivas, peruwiański prawy pomocnik, lub obrońca, który wczoraj w nocy wywalczył ze swoim klubem Universitario mistrzostwo Peru. Rivas za kilka dni powinien wsiąść z samolot i przylecieć do Europy. Kolejne miejsca są zarezerwowane dla bramkarza, którym na pewno będzie Polak oraz... – Rozmawiamy z jeszcze jednym piłkarzem. Tyle mogę w tej chwili powiedzieć - dodaje Krzysztof Hetmański, dyrektor sportowy Górnika.
W gronie piłkarzy, których trener Wieczorek zabierze na obóz trzech nie jest dziś w pełni zdrowych. Dariusz Kołodziej od tygodnia trenuje i gra ze złamanym nosem, Dawid Jarka ma problem z silnie stłuczoną stopą, a Michał Pazdan od powrotu z mistrzostw Europy narzeka na ból pleców. W środowym sparingu przebywał na boisku ledwie 25 minut, kiedy z mocno niepocieszoną miną opuścił boisko. Jeszcze tego samego dnia pojechał na rezonans magnetyczny, który na szczęście nie wykazał żadnych komplikacji. - Jeszcze czekają Michała kolejne konsultacje z lekarzem, ale ostatnie badania wypadły optymistycznie. Nie ma żadnych zmian, to raczej sprawa przeciążeniowa. Wierzymy, że Michał szybko dojdzie do siebie - tłumaczy Kamil Zieleźnik, klubowy fizjoterapeuta.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]