Ryszard Wieczorek chce grać systemem 4-4-2

Leo Markowski to jeden z pomysłów na wzmocnienie linii ataku Górnika Zabrze. Trener Ryszard Wieczorek nie kryje, że będzie chciał w nowym sezonie nadal grać systemem 4-4-2. - Wiele będzie oczywiście zależało od stanu zdrowia naszych piłkarz oraz formy, ale wierzę, że pole manewru będzie na tyle duże, że wystawienie dwójki napastników nie okaże się wielkim problemem. 
Wyliczając nazwiska piłkarzy, którzy przede wszystkim będą odpowiedzialni za strzelanie bramek, podaje trzy. - To Zahorski, którego jeszcze nie ma z zespołem, bowiem odpoczywa po Euro, a także Przemek Pitry i Dawid Jarka. W wypadku tego ostatniego wierzę, że będzie w formie z rundy jesiennej poprzedniego sezonu, a nie w takiej, jaką oglądaliśmy wiosną - przekonuje Wieczorek.
Czy w tym układzie byłoby miejsce dla Markowskiego? - Musimy siąść i porozmawiać na jego temat. Jeżeli miałby z nami zostać potrzebowalibyśmy kilka miesięcy, by odzyskał pełną dyspozycję. Może warto byłoby wypożyczyć go na ten czas do innego klubu i w czasie zimowej przerwy przygotować go do gry u nas. Ale nie mogę dziś powiedzieć, czy tak się stanie - twierdzi trener zabrzan.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]