Na obóz do Lombardii

- Finiszujemy z transferami dwójki zawodników - powiedział na łamach "Dziennika Zachodniego" właściciel Górnika Zabrze Marek Koźmiński. - Rozmowy dotyczyły trójki graczy, ale jeden pechowo złamał nogę i niestety wypadł z gry. Pozostali piłkarze to obrońca i napastnik. Jeden nie jest Brazylijczykiem i w jego zakupie musi nas wesprzeć fundusz inwestycyjny wysokiego ryzyka z Lichtensteinu. Drugi będzie zakupem Górnika. Chciałbym, żeby razem z ta dwójką 12 stycznia do drużyny dołączył jeszcze jeden Brazylijczyk - pomocnik. Ale w tym przypadku do zakończenia transferu daleka droga. Termin załatwienia transferowych formalności dobiega końca 31 stycznia. Od 16 lutego zabrzanie wyjadą na zgrupowanie do Włoch.
- Oglądaliśmy z trenerem Fornalikiem w Lombardii trzy ośrodki, z których wybierzemy jeden - dodaje Marek Koźmiński. - Spędzimy tam drugą połowę lutego i rozegramy sześć spotkań sparingowych. koszt tej wyprawy będzie spory. Przekroczy 100 tysięcy złotych, bo nasza ekipa będzie liczna - trzydziestoosobowa.

źródło: Dziennik ZachodniRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online