Pawelec: W Zabrzu rozwinąłem swoje umiejętności

Mariuszowi Pawelcowi kończy się roczne wypożyczenie z Górnika Łęczna do imiennika z Zabrza. 22-letni defensor bardzo chce zostać na Śląsku, ponieważ ma tam możliwość rozwijania swoich umiejętności. Pawelec dzięki dobrym występom w Zabrzu został zauważony przez Leo Beenhakkera, który dwukrotnie dał mu szansę gry z orzełkiem na piersi. 

- Chciałbym zostać w Zabrzu, rozwijać się dalej. Moim życiowym priorytetem jest gra w pierwszej lidze polskiej. Mam nadzieję, że tak będzie. Jeżeli zostanę w Zabrzu, to chciałbym zadomowić się na stałe w pierwszym składzie. Tak jak każdy kolega z obrony, będę walczył o swoją pozycję w zespole. Im większa rywalizacja, tym forma zapewne będzie zdecydowanie wyższa - powiedział Mariusz Pawelec.

- Jestem świadomy, że przyjście do Górnika Zabrze po degradacji Łęcznej było bardzo dobrym posunięciem. Wiem, że zrobiłem krok do przodu, nie żałuję swojej decyzji. Miałem nawet okazję zagrania w reprezentacji Polski - dodał z uśmiechem na twarzy.

- W poprzednim sezonie miałem trochę kłopotów zdrowotnych, ale w przyszłym powinno być lepiej. Może w końcu pomoże mi szczęście. Ja jestem ambitnym chłopakiem, zapominam o przeszłości, a myślę o tym, co będzie - zakończył.

źródło: ASInfoRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]