Wypowiedzi piłkarzy po sparingu Concordia - Górnik

Dawid Jarka (Górnik Zabrze): Fajnie rozpoczęliśmy nowy sezon od zwycięstwa. Dobrze wyglądała gra naszej drużyny, przyjemna atmosfera, można powiedzieć wręcz, że przyjacielska. Życzę Concordii jak najlepiej, bo od dawna Concordia jest przyjacielem Górnika, a kto jest przyjacielem Górnika, temu trzeba dobrze życzyć.  Jeżeli chodzi o moją osobę to chciałbym, żeby nadchodząca jesień była taka jak ta przed rokiem. Ja ze swojej strony będę robił wszystko, aby strzelać jak najwięcej goli. Już rok temu mówiono, że Dawid Jarka będzie siedział na ławie, a Tomek Moskal będzie z Tomaszem Zahorski grać w ataku Górnika. Będę chciał udowodnić na treningach, że to mnie należy się miejsce w pierwszej jedenastce.

Mariusz Pawelec (Górnik Zabrze): Chcieliśmy się w tym meczu jak najlepiej pokazać, przede wszystkim kibicom. Jesteśmy w trakcie przygotowań do sezonu i ten mecz był traktowany na poważnie. Na trybunach panowała sympatyczna atmosfera, oba kluby od dawna ze sobą sympatyzują i zupełnie inaczej się gra niż przy pustych trybunach.

Paweł Zarzycki (Concordia Knurów): Przydał się taki sparing mimo zakończenia sezonu przez naszą drużynę, drużyna Górnika pokazała nam nasze miejsce i jaka jest różnica między Ekstraklasą a Klasą Okręgową. Atmosfera jest super, tylko pozazdrościć, że są takie kluby, które mogą takie mecze zorganizować i chciałoby się, żeby co tydzień tylu kibiców przychodziło na mecze Concordii. Ja już w swojej karierze rozgrywałem mecze przy podobnej ilości widzów w drugiej lidze, ale mimo wszystko nie ma porównania - to jest jak niebo a ziemia.

Damian Mehlich (Concordia Knurów): Widać było różnice klas między drużynami mimo, że Górnik zaczyna dopiero sezon, a my skończyliśmy ostatni. Nasza drużyna jest zmęczona walką o awans, ale w takim meczu to przyjemność zagrać, bo widać jakie błędy popełniamy, ale jakby nie było, jesteśmy na wakacjach także cieszmy się, że chłopcy się z mobilizowali i z każdego troche potu się wycisło. Wierzę, że podobna liczba widzów pojawi się na meczach Concordii, bo kibiców mamy wspaniałych, warto dla nich grać i mam nadzieję, że w przyszłym sezonie wspomogą nas w awansie w przyszłym sezonie.

źródło: własne / concordiaknurow.comRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]