Jarka zaskoczony zainteresowaniem Lazio

Kilka dni temu we włoskiej prasie pojawiła się informacja na temat Dawida Jarki, który znalazł się w sferze zainteresowań wielkiego Lazio Rzym.
» Jak skomentujesz niedawne doniesienia prasowe o Twoim ewentualnym przejściu do Lazio Rzym? Prezes Ryszard Szuster potwierdził to na łamach włoskiej prasy.
- Jestem tym zaskoczony, bo pierwszy raz o tym słyszę (śmiech). Nie wiem co powiedzieć, jestem bardzo mile zaskoczony. Cieszę się bardzo, że taki klub w ogóle o mnie słyszał. Jak na razie jestem w Górniku i tak pewnie pozostanie.

» Byłeś kiedykolwiek zwolennikiem Lazio Rzym?
- Szczerze, to ligą włoską za bardzo się nie interesuję. Wiem, że Lazio jest bardzo dobrą drużyną, w której grało wielu wspaniałych zawodników.

» W poprzednim sezonie niejednej drużynie napsułeś sporo krwi. A jak będzie w tym najbliższym sezonie?
- Przede wszystkim chcemy zająć piąte miejsce, w co bardzo mocno wierzę. Zgraliśmy się przez ostatni rok, doszło dwóch dobrych piłkarzy. A indywidualnie chciałbym nastrzelać jak najwięcej bramek dla Górnika. Zobaczymy, jak się życie potoczy.

» Może w końcu doczekasz się debiutu w reprezentacji Polski.
- Reprezentację Polski traktuję jako daleką drogę przyszłości. Obecnie gram w młodzieżowej kadrze do lat dwudziestu jeden. Trener Zamilski obiecał mi, że będzie mnie powoływał.

źródło: ASInfoRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]