Pitry: Forma musi przyjść na ligę

Przemysław Pitry od pięciu dni ćwiczy wraz z innymi piłkarzami Górnika Zabrze. Trójkolorowych w najbliższym czasie czeka ciężka praca, bowiem wyjeżdżają na obóz do Wronek, gdzie rozegrają dwa mecze sparingowe. 

» Z Górnikiem ćwiczysz od kilku dni. Powiedz, jak się czujesz w nowym miejscu?

- Wszystko jak na razie jest w porządku. Zawodnicy są super, atmosfera jest całkiem przyjemna. Staram się wszystko poznawać. Kilkudniowy pobyt zapisuję na plus.

» W poniedziałek jedziecie na obóz do Wronek. Będzie możliwość spotkania się z byłymi kolegami z Lecha Poznań.

- Pewnie się spotkamy we Wronkach na sparingu. Chyba, że jakiś kolega wpadnie do mnie wcześniej, bo my za bardzo nie będziemy mogli wychodzić z ośrodka. Na pewno się z nimi przywitam i porozmawiam.

» Drugie zgrupowanie czeka was w Austrii, gdzie zmierzycie się z wicemistrzem Grecji, Panathinaikosem Ateny.

- I bardzo dobrze! Ten mecz będzie wyznacznikiem na co tak naprawdę nas stać. Przed samym startem takie spotkanie dobrze nam zrobi. Mam nadzieję, że dwa obozy, które nas czekają okażą się skuteczne i pomogą nam w lepszej grze.

» O co walczycie w tym sezonie?

- Jako drużyna mamy zająć miejsce w pierwszej piątce. Naszym celem jest jak najlepsza gra w każdym meczu. Stać nas na dobry wynik w lidze.

» A indywidualnie co chciałbyś osiągnąć?

- Przede wszystkim chcę zapewnić sobie miejsce w pierwszej jedenastce. Nie ukrywam, że bramki są też bardzo potrzebne napastnikowi, a ja nim jestem.

» Z tego co widziałem na treningach, to jesteś w dobrej formie strzeleckiej. Celność nie zawodzi.

- Na razie dajmy spokój. Forma musi przyjść na ligę. W chwili obecnej przygotowujemy się do udanego startu w ekstraklasie.

źródło: ASInfoRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]