Gierczak blisko Piasta Gliwice

Piotr Gierczak do 30 czerwca 2008 roku jest związany z Górnikiem Zabrze. Zawodnik był nieobecny na sobotnich zajęciach zespołu z Roosevelta. Jak się dowiedziała nieoficjalnie Agencja Sportowa ASInfo, Gierczak jest już po słowie z władzami Piasta Gliwice. 

W Gliwicach podziękowano Adamowi Kompale, który przez ostatnie trzy lata był "kręgosłupem" gliwickiej drużyny. To właśnie na jego miejsce ma przyjść dobrze znany kibicom na Śląsku Piotr Gierczak.

- Piotrek jest w kręgu zainteresowań Piasta Gliwice i GKS Katowice. Gdzie pójdzie, to najbliższa przyszłość pokaże. My mu życzymy szczęścia i powodzenia w dalszej sportowej karierze. Gdy Piotrek zakończy karierę, to chcemy go mieć u siebie, ponieważ może on trenować grupy młodzieżowe - powiedział dyrektor sportowy Górnika, Krzysztof Hetmański.

źródło: ASInfoRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]