Zahorski wypromuje się na mistrzostwach?

- Jeśli strzelisz gola Niemcom, dostaniesz ekstra premię - usłyszał Tomasz Zahorski od Michael Mullera, wiceprezesa TU Allianz Polska, sponsora Górnika Zabrze, w którym występuje piłkarz - czytamy w "Przeglądzie Sportowym".
Jednak napastnik Górnika nie zagrał w tym meczu. W klubie jednak mówią, że Muller ma gest, więc pewnie zapłaci Zahorskiemu także wówczas, jeśli trafi do siatki w meczach z Austrią i Chorwacją.

To świetna promocja dla firmy - twierdzą na Roosevelta. Dodatkowo piłkarz liczy na podpisanie z klubem aneksu do umowy gwarantujące mu zwiększenie zarobków do 250 tysięcy złotych rocznie. (Wcześniej zarabiał o 50 tys,. mniej).

Wcale nie jest przesądzone, że mimo podwyżki Zahorski zostanie w Zabrzu. Niby nie jest na sprzedaż, jednak jeśli cena zadowli włodarzy Górnika, może dojść do szybkiego transferu. Działacze śląskiego klubu wycenili go na 3 miliony euro. Już są chętni, aby rozmawiać o zakupie reprezentanta Polski. W szufladzie biurka prezesa Ryszarda Szustera leżą faksy z Anderlechtu, Ascoli, Hannoweru 96, Arminii i Bochum.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online