Dyskusja ws. cen biletów i karnetów: pismo zarządu klubu

Odpowiedź Zarządu Klubu na pismo dostarczone przez „Stowarzyszenie Klub Sympatyków Górnika Zabrze” w sprawie cen karnetów oraz biletów w sezonie 2008/2009. 

Szanowni Sympatycy Górnika Zabrze!
Zarząd klubu Górnik Zabrze S.S.A na wstępie pragnie podziękować „SKSGZ” za przedstawioną propozycję cen karnetów i biletów na najbliższym sezon. Temat cen karnetów czy też biletów od zawsze budził wiele emocji i zainteresowania wśród wszystkich kibiców, dlatego też liczymy na Waszą wyrozumiałość oraz na to, że uda nam się wypracować odpowiedni model kompromisu zadawalający wszystkich zainteresowanych. Poniżej przedstawiamy stanowisko klubu do Waszych propozycji wraz z krótkim komentarzem.
• BILETY:
Bilet wejściowy – 20 PLN, dodatkowo na cztery mecze w ciągu sezonu czyli: Ruch, Legia, Wisła oraz Lech ( wiadomo, że są to dla kibiców mecze najbardziej atrakcyjne, musimy jednak pamiętać że dla klubu są to również spotkania określane przez Policję jako „mecze podwyższonego ryzyka”, a co za tym idzie koszt organizacji takiego meczu dla klubu jest dwukrotnie większy) – cena biletu wzrasta o 5 PLN. Niestety nie możemy się zgodzić na obniżenie cen biletów na mecze z teoretycznie słabszym rywalem – budżet klubu nie przewidywał takiej ewentualności, a jak wiadomo Zarząd Klubu odpowiada w Spółce za dyscyplinę budżetową.
Pozostałe propozycje cenowe biletów ( ulgowe, rodzinne ) akceptujemy bez zastrzeżeń – jak widać stanowiska nasze są bardzo podobne.
• KARNETY:
Karnet wejściowy (sezon) – 250 PLN.
Karnet wejściowy (runda)140 PLN dla 8 meczy, 130 PLN dla 7 meczy ligowych.
Karnet ulgowy (sezon ) – 130 PLN.
Karnet ulgowy (runda) 75 PLN dla 8 meczy, 65 PLN dla 6 meczy.
Karnet rodzinny 1+1(sezon) – 330 PLN
Karnet rodzinny 1+1 (runda) – 180 PLN dla 8 meczy oraz 170 PLN dla 7 meczy
Karnet rodzinny 2+1 (sezon) – 480 PLN
Karnet rodzinny 2+1 (runda) – 255 PLN dla 8 meczy oraz 245 PLN dla 7meczy
Karnet Trybuna Kryta (sezon) – 1000 PLN
Karnet Trybuna Kryta (runda) – 530 PLN dla 8 meczy oraz 470 PLN dla 7 meczy, będzie także możliwość zakupu biletu na Trybunę Krytą na wybrane mecze w trakcie sezonu. Cena wynosi 70 PLN na jeden mecz. Karnety na Trybunę Krytą to oferta skierowana dla zakładów pracy, takie założenia zostały ustalone przy pracach budżetowych na sezon 2008/2009 i dlatego cena nie może ulec zmianie. Dodajmy, że cena obejmuje: kawę, słodki poczęstunek oraz drobny prezent w postaci gadżetów klubowych.

Reasumując można stwierdzić, że stanowisko władz klubu jak również stanowisko przedstawicieli Stowarzyszenia Klub Sympatyków Górnika Zabrze jest bardzo podobne i zbliżone. Kwestią sporną i dyskusyjną jest praktycznie tylko i wyłącznie cena karnetów na Trybunę Krytą, liczymy jednak że opisane wcześniej wyjaśnienia są dla Was wystarczające i zrozumiałe. Dlatego też jako Zarząd Klubu Górnik Zabrze S.S.A odpowiadający między innymi za sprawy finansowe spółki, prosimy o wyrozumiałość do zaistniałej sytuacji. Wierzymy także, że dobra atmosfera jaka towarzyszy naszej współpracy zostanie zachowana a podejmowane przez Władze Klubu trudne decyzje zostaną przez przedstawicieli „SKSGZ” uszanowane, za co z góry serdecznie dziękujemy.

Ze sportowym pozdrowieniem,
Zarząd Górnik Zabrze S.S.A.

źródło: stowarzyszenie.netRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online