Pomocnik z Serbii

Trzydziestoletni Serb Velimir Ivanović przyjedzie 16 czerwca na testy do Górnika Zabrze. Ivanović to prawy pomocnik, obecnie występujący w bułgarskim klubie Czernomorec Burgas. Gra na prawej pomocy, a po rezygnacji Górnik z Konrada Gołosia, akurat na tej pozycji klub pilnie potrzebuje wzmocnienia. 
- Na razie widzieliśmy tylko kasety z jego grą. Wyglądał na nich bardzo dobrze, ale to oczywiście zbyt mało, by podpisać kontrakt. Przyjedzie, zobaczymy co jest wart, a ostateczną decyzję podejmie trener Wieczorek - twierdzi dyrektor Górnika, Krzysztof Hetmański.
Ivanović najlepszy okres swojej kariery miał grając w Slavii Sofia. Strzelił wtedy trzydzieści goli w 101 ligowych meczach. Wcześniej grał w kilku klubach greckich.
Hetmański zdradza, że na pierwszym po wakacjach treningu może pojawić się 3-4 nowych zawodników. - Rozmowy z innymi trwają, ale na dziś nic poza Ivanoviciem nie jest jeszcze przesądzone. Rozmawiamy z piłkarzami polskiej ligi, mam w perspektywie spotkanie z menedżerem pracującym w Brazylii. Trochę czasu jeszcze nam zostało i jestem przekonany, że skład na nowy sezon będziemy mieli lepszy niż obecnie.

źródło: Sport / własneRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]