Oświadczenie Stowarzyszenia w sprawie braku licencji dla Polonii Bytom

W odpowiedzi na zamieszczone oświadczenie SKK Polonii Bytom z całą stanowczością popieramy działania kibiców Polonii w dążeniu do uczestnictwa w rozgrywkach Ekstraklasy w sezonie 2008/2009.
Po raz kolejny Polski Związek Piłki Nożnej swoimi decyzjami kompromituje nie tylko siebie jako związek ale całe piłkarskie środowisko w Polsce. Bezapelacyjnie afera korupcyjna oraz proces licencyjny przerósł piłkarską centralę, która chcąc ratować swoją twarz i udobruchać pewne kluby posuwa się do desperackich ruchów takich jak degradacja Polonii Bytom. Stowarzyszenie „Klub Sympatyków Górnika Zabrze” pragnie wyrazić swoją dezaprobatę wobec działań PZPNu i nawołuje do zmiany decyzji o nieprzyznaniu licencji na grę w Ekstraklasie dla T.S. Polonii Bytom.
Solidaryzujemy się z kibicami, piłkarzami klubu z Bytomia w ich walce o grę Polonii w ekstraklasie, bowiem klub ten w sposób perfidny i niezrozumiały dla większości obserwatorów sceny sportowej w Polsce został pozbawiony możliwości występów w sezonie 2008/2009 w ekstraklasie, którą to swoją znakomitą postawą na boisku zapewnili sobie piłkarze Polonii.
Mając także na uwadze precedens stworzony w sprawie licencji dla Ruchu Chorzów apelujemy o zdrowy rozsądek i równość dla wszystkich.

Ekstraklasa dla T.S. Polonii Bytom !

Ze sportowym pozdrowieniem
Stowarzyszenie Klub Sympatyków Górnika ZabrzeRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]