Ceny karnetów zostaną obniżone?

W Zabrzu nie milkną głosy oburzenia na ceny karnetów na nowy sezon. Wiele osób, które wcześniej zamawiały karnety, dziś z nich rezygnuje. Inne dzwonią, twierdząc, że nie będą chodziły w nowym sezonie na mecze Górnika.
Przypomnijmy, za wejściówki na krytą trybunę trzeba zapłacić 1000 złotych. Takie ustalenia podjęto ponoć w Allianz Polska, a pieniądze uzyskane ze sprzedaży karnetów jakoby zostały ujęte w budżecie Górnika na nowy sezon. Sytuacja jest o tyle nietypowa, że formalnie to nadal MOSiR jest właścicielem większościowego pakietu spółki. Czy jest szansa, że ta odstraszająca kibiców cena zostanie obniżona? - Trudno nie liczyć się z opiniami naszych kibiców, a te są jednoznaczne. Na pewno będziemy na ten temat rozmawiać i mam nadzieję, że cena zostanie jeszcze raz przeanalizowana, czego efektem byłoby jej obniżenie. Karnety nie są jeszcze w sprzedaży - twierdzi dyrektor Górnika ds. marketingu, Krzysztof Maj.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]