Hajto podsumowuje ligę: Coś się ruszyło

- Choć rozgrywki zdominowała Wisła, w tym sezonie ta nasza liga nie była taka zła - twierdzi Tomasz Hajto, obrońca Górnika Zabrze, wielokrotny reprezentant Polski.
- Wielki szacunek należy się trenerowi Maciejowi Skorży za to, że postawił na nogi chłopaków, którzy rok temu byli w dołku. Drugim szkoleniowcem, który wykonał wspaniałą robotę był Jacek Zieliński z Groclinu. Czapki z głów, w końcu Grodzisk jest w pucharach.
- Pozytywnie zaskoczył też Lech, a ostatnia przegrana z ŁKS nie obniża tej oceny. Fajnie, że Paweł Brożek zdobył tytuł króla strzelców. Szkoda tylko, że chłopak nie pojedzie na Euro. To wielki paradoks, że w kadrze jest Radek Matusiak, który nie mieścił się w składzie Wisły, a nie ma zawodnika, który strzelał gole jak na zawołanie.
- Jeśli chodzi o spadkowiczów, to sprawdziła się moja przepowiednia dotycząca Widzewa. Mówiłem, że nie można budować silnej drużyny wyłącznie w oparciu o młodzież. Niemniej dobrze, że w kilku zespołach pojawili się zdolni piłkarze. W moim Górniku są Michał Pazdan i Tomek Zahorski. Świetny sezon zaliczyli Radek Majewski i Rafał Murawski. Coś się rusza. Rośnie nam pokolenie, którego nie będziemy musieli się wstydzić.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]