Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Ryszard Wieczorek (trener Górnika): - Oglądaliśmy emocjonujące spotkanie. Obu zespołom zależało na tym, żeby rozstrzygnąć losy meczu na swoją korzyść. Pierwsza bramka przesądziła o losach meczu. Potem już nie było w moim zespole takiej wiary w korzystny rezultat. Nie wiem, czym to było spowodowane. Bo cel zrealizowaliśmy już wcześniej, mieliśmy grać na luzie, ale właśnie tego nam zabrakło. Widzew po pierwszym golu dostał takiego "wiatru" i strzelił kolejną bramkę. W szatni musieliśmy sobie powiedzieć kilka słów. Nie grał dziś Jurek Brzęczek i dwóch reprezentantów [Pazdan i Zahorski]. Dziwne jest to, że w takich momentach naszych piłkarzy paralizuje stres i robią to, czego nie powinni.

Janusz Wójcik (trener Widzewa): - Chciałbym podziękować za drugi mecz zawodnikom, którzy zagrali z charakterem i chęcią zwycięstwa. Mecz z Koroną był meczem przełamania różnych słabości i złych rzeczy, które działy się wcześniej. Było widać, że ta drużyna chce osiągnąć sukces. Dwie bramki zdobył Oziębała, który niedawno zaczął grać w tym zespole. Dobrą okazję po strzale głową miał też Juszkiewicz. W środku on i Panka grali bardzo agresywnie, krótko przy przeciwniku, co uniemożliwiło rozwinięcie skrzydeł rywalom. Natomiast w pierwszej połowie eliminowaliśmy możliwości przeciwnika. Potem było ich więcej, a nam zabrakło trochę siły uderzeniowej.

źródło: ASInfoRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]