Emocjonalny Boris

Do nietypowej sytuacji doszło w 81 min. wczorajszego meczu Górnik - Zagłębie. Sędzia Jacek Granat pokazał czerwoną kartkę rezerwowemu bramkarzowi Górnika, Borisovi Peskovicowi. Za co? - Puścił mu (Granatowi - przyp. red.) taką wiązankę... - komentował asystent sędziego, Radosław Siejka. Słyszał ją także arbiter techniczny, Artur Ciecierski, który o wszystkim powiadomił głównego. „Ty ch..., w d... pier...” - tyle mniej więcej powiedział słowacki bramkarz. 
- Borys bardzo emocjonalnie podchodzi do wydarzeń boiskowych. I tak zareagował na sytuację, w której Adam Danch przewrócił się w polu karnym (gospodarze domagali się karnego po starciu Dancha ze Stasiakiem - przyp. red.). Jakich słów użył, pewnie wiedzą sędziowie. Ja stałem bliżej od tych panów, a mimo to nie słyszałem, żeby Boris w jakiś sposób kogoś obraził - stwierdził Ryszard Wieczorek, który miał trochę pretensji do pracy Jacka Granata. - Nie lubię drobiazgowości - wyjaśnił trener Górnika.
Inaczej postawę arbitra podsumował kapitan zabrzan. - Nie uważam, żeby sędzia popełnił błędy. Nie możemy szukać wymówek w pracy sędziego - skwitował Jerzy Brzęczek.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]