Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Wiesław Wojno (Zagłębie Lubin): - Cieszymy się ze zwycięstwa na trudnym terenie w Zabrzu. W pierwszych dwudziestu minutach Górnik atakował, dominował na boisku. Janukiewicz spisał się bardzo dobrze po główce Zahorskiego i w sytuacji sam na sam z Moskalem. Decydująca była 44 minuta meczu, kiedy to po szarży Piotrowskiego lewą stroną akcję zamknął Goliński, który zdobył jak się okazało zwycięskiego gola. Druga połowa była wyrównana. Jeszcze raz chciałbym wyróżnić naszego bramkarza za bardzo udany występ.

Ryszard Wieczorek (Górnik Zabrze): - Pierwsze trzydzieści minut graliśmy, tak jak sobie życzyłem. Dominowaliśmy w środku pola, mieliśmy wiele okazji, dokładnych podań. Obrona grała odpowiedzialnie, czego brakowało w ostatnich meczach. Tomasz Moskal po raz kolejny miał sytuacje, których nie wykorzystał. Na treningach takie okazje jak ta sam na sam z Janukiewiczem pewnie zamieniał na gole. Na Tomku ciążyła wielka odpowiedzialność, on wiedział, że może strzelić bramkę. Po kilku błędach Bajicia, Brzęczka drużyna przestała grać, przestała wierzyć, że można grać dobrze. Szkoda straconej bramki przed przerwą, bo ona ustawiła wynik spotkania. W drugiej połowie nie było płynności w naszej grze.

źródło: ASInfoRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]