Ondoa marzy o Zabrzu

Kameruńczyk Yannick Ondoa, piłkarz II-ligowego węgierskiego Kecskemeti, za wszelką cenę chce grać w Zabrzu - czytamy w "Fakcie". Piłkarz rodem z Afryki jest tak zdeterminowany, że chce nawet rozwiązać kontrakt z obecnym klubem, byle tylko móc zagrać w Górniku. Jego transfer stanął jednak pod znakiem zapytania, bowiem napastnik doznał kontuzji kolana. 

„Janek Bomba” jak nazwali go kibice Górnika, przebywał na testach w Zabrzu. Pokazał się z bardzo dobrej strony. Kluby nie dogadały się jednak, co do sumy odstępnego i Kameruńczyk został w Kecskemeti. – Dalej jesteśmy bardzo zainteresowani pozyskaniem tego napastnika. Pojawił się jeden problem. Piłkarz doznał kontuzji kolana w ostatnim meczu i nie wiadomo, jak poważny jest to uraz. Więcej powinniśmy wiedzieć dzisiaj albo jutro – mówi Krzysztof Hetmański, dyrektor sportowy Górnika.

Młody piłkarz za wszelką cenę chce trafić do Zabrza. – Ondoa chce rozwiązać kontrakt ze swoim klubem. Sprawa trafiła do FIFA i idzie w dobrym kierunku. Wydaje mi się, że powinniśmy się jednak z węgierskim klubem odnośnie tego transferu dogadać. Samemu piłkarzowi w Zabrzu się bardzo podobało, więc co do podpisaniu kontraktu nie byłoby raczej z tym problemów – podkreśla Hetmański.

Piłkarz, który zagrał w Górniku tylko w dwóch sparingowych spotkaniach, został bardzo dobrze przyjęty przez zabrzańskich kibiców. Dorobił się nawet przezwiska „Janek Bomba”. O tym, czy trafi latem na Roosevelta, zdecydują wyniki badań.
- Będzie musieli trochę odczekać. Chcielibyśmy go pozyskać, jednak jeśli uraz kolana będzie poważny, to nie widzę sensu sprowadzania kontuzjowanego zawodnika. Może być tak, że piłkarz nie będzie mógł występować w następnym sezonie – kończy Hetmański

źródło: FaktRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]