Górnik coraz lepszy w defensywie

Podopieczni Ryszarda Wieczorka z meczu na mecz rozkręcają swoje akumulatory, jeśli chodzi o grę na własnej połowie. W czterech ostatnich potyczkach Górnik Zabrze zachował czyste konto, co wcześniej było marzeniem. Obrona zazwyczaj popełniała głupie błędy, w konsekwencji czego 14-krotny mistrz Polski tracił gole. 

Strzałem w dziesiątkę popisał się szkoleniowiec zabrzan wystawiając na środek obrony obok Tomasza Hajty Adama Dancha. Na bokach defensywy bardzo dobrze prezentuje się Mariusz Magiera (lewa strona) i Patrik Pavlenda (prawa strona). Ten pierwszy jak na razie wygrywa rywalizację z Tadasem Papeckysem, który aspiruje do gry w pierwszym składzie: - Mariusz pokazuje się z dobrej strony. Osobiście życzę mu jak najlepiej, jednak chcę wrócić jak najszybciej na boisko. Siedzenie na ławce mi nie sprzyja - powiedział reprezentant Litwy.

źródło: ASInfoRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]