Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Trener Górnika, Ryszard Wieczorek: - Trudne są takie mecze, do których przystępuje się w roli faworyta. O tym, że nie można przed spotkaniem w Sosnowcu dopisywać sobie punktów przekonała się Legia. Graliśmy atakiem pozycyjnym zbyt wolno, ale końcówka pierwszej połowy rozwiązała nasze problemy. problemy. W drugiej części wydawało się, że kontrolujemy grę, ale wkradła się w nasze poczynania nonszalancja i dobrze, że gospodarze nie skorzystali z naszych prezentów.

Trener Zagłębia, Andrzej Orzeszek: - Nie byliśmy łatwym przeciwnikiem dla Górnika. Goście mają w swoim składzie tak doświadczonych graczy jak Hajto i Brzęczek, którzy potrafią pokierować drużyną. Nie możemy sobie pozwolić na takie błędy jak ten, po którym straciliśmy pierwszego gola. My nie potrafiliśmy wykorzystać błędów Górnika, a goście skorzystali z naszych i w efekcie wywożą trzy punkty. A my postaramy się godnie i z twarzą pożegnać się z pierwszą ligą.

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]