Szuster: Sprawy nie ma i nie było

Szefowie Górnika swoje stanowisko nt. ewentualnej pracy w klubie trenera Ryszarda Tarasiewicza precyzują jednoznacznie: - Jesteśmy poważnym klubem, a ja uważam się za poważnego prezesa, więc wymyślonych tematów nie ma nawet sensu komentować. Ale jeśli mam coś powiedzieć to powiem krótko i jasno: sprawy nie ma i nie było - mówi prezes Ryszard Szuster.
- Pracujemy spokojnie i jak widać po wynikach, wszystko idzie w dobrym kierunku. Wszystko ma swoją kolej. Obecnie najbardziej interesują nas dwie kwestie. Pierwsza z nich to oczywiście piątkowy mecz z Zagłębiem, a druga to niedzielny zjazd PZPN. Szczerze mówiąc to sam nie wiem, gdzie spodziewam się większych emocji, bo wygląda na to, że w Warszawie będzie naprawdę gorąco - kończy prezes Szuster.

źródło: Dziennik ZachodniRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]