Prezentacja w Teatrze Nowym

Dziś w zabrzańskim "Teatrze Nowym" odbyła się prezentacja projektów budowy nowego stadionu przy ulicy Roosevelta. Zaprezentowano trzy, a nie jak pierwotnie zapowiadano dwa rozwiązania.
Prezentacja zgromadziła liczne audytorium. Nie zabrakło na niej władz miasta, z panią prezydent Małgorzatą Mańką - Szulik na czele, jak również sterników Górnika: prezesa Ryszarda Szustera oraz przewodniczącego rady nadzorczej Michaela Muellera. Obecna była również delegacja Stowarzyszenia "Klub Sympatyków Górnika Zabrze", którego przedstawiciel opowiedział o potrzebach zabrzańskich fanów odnośnie nowego stadionu. Kulminacyjną częścią spotkania była oficjalna prezentacja przygotowanych koncepcji. Pierwsza z nich zakładała budowę stadionu na 31 tysięcy miejsc, druga na 28 tysięcy, autorzy trzeciego projektu proponują rozwiązanie na 30 200 osób.

źródło: gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]