Forum
 

Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Ryszard Wieczorek (trener Górnika): Mamy problemy i to sporo problemów. Przede wszystkim są to problemy zdrowotne. Nie jest to kadra taka, jak być powinna. Mamy w niej wielu niedoświadczonych zawodników. Chcieliśmy się pokazać z dobrej strony, na pewno graliśmy dziś lepiej niż w Krakowie. Mam wrażenie, że dłużej utrzymywaliśmy się przy piłce w przeciągu całego meczu, ale za wrażenia się przecież bramek i punktów nie zdobywa. Brakuje nam jakości w potencjale ludzkim, jednak trudno tej jakości wymagać jeśli Gancarczyk gra drugi mecz w pierwszym zespole, jeśli Danch gra z konieczności na stoperze, jeśli Pawelec gra z kontuzją. Przegraliśmy zdecydowanie. Jak nie idzie, to nie idzie. W rewanżu na pewno będziemy walczyć, ale nie będzie to łatwe.

Jacek Zieliński (trener Groclinu): - Na pewno się cieszymy, bo mamy dobrą zaliczkę po pierwszej połowie tego dwumeczu. Twierdzę, że jest jeszcze druga połowa, która zostanie rozegrana w Zabrzu. Chcieliśmy zagrać na zero z tyłu i strzelić bramki dające zaliczkę. To wszystko nam się udało. Cieszę się bardzo, ale nie ukrywam, że mecz nie stał na zbyt wysokim poziomie. Szczególnie w II połowie gra toczyła się w chaotycznym tempie, a Górnik faktycznie dłużej utrzymywał się przy piłce.

źródło: gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online