Kasperczak znów oglądał mecz Górnika

Już w lutym prasa informowała o tym, że Henryk Kasperczak przymierzany jest na stanowisko w zabrzańskim Górniku. Rzekomo, były selekcjoner reprezentacji Senegalu miałby zostać dysrektorem sportowym i menadżerem generalnym klubu z Roosevelta. 

Temat nieco przycichł przez ostatni miesiąc, choć w minionej kolejce "Henry" po raz kolejny pojawił się na meczu Górnika Zabrze. Tym razem doświadczony trener obserwował pojedynek z Cracovią.

Oficjalnie sam zainteresowany twierdzi, że ogląda wiele spotkań ligowych i jeśli ma tylko możliwość, to zawsze z trybun. Niemniej jednak opcji przejścia do Zabrza stanowczo nie zaprzecza. W Górniku buduje się zespół mogący walczyć o najwyższe cele w lidze polskiej. Alianz oczekuje od drużyn zadowalających efektów już w najbliższych sezonach.

Słaba forma w rundzie wiosennej zabrzańskiej drużyny nie umacnia pozycji Ryszarda Wieczorka. Czy zatem jego następcą zostanie Kasperczak?

źródło: Wirtualna PolskaRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online