Szuster: Nerwowe posunięcia mogą zbyt wiele zepsuć

Porażka z Ruchem Chorzów w prestiżowych Wielkich Derbach Śląska wprowadziła w Górniku Zabrze stan nerwowości.
- Jeśli nie wygramy z Jagiellonią, to dla trenera Wieczorka nadejdą trudne chwile - rzucił tuż po ostatnim gwizdku sędziego były piłkarz, a obecnie rzecznik prasowy klubu Stanisław Oślizło. 
- Trener przeżywa trudne chwile już od dłuższego czasu, bo po raz ostatni zespół wygrał w listopadzie - precyzuje prezes Ryszard Szuster. - Ale to nie oznacza, że najbliższy mecz będzie już dla niego oznaczał być albo nie być. Jesteśmy w okresie przejściowym, wszedł nowy sponsor, buduje się drużyna, w takich sytuacjach nerwowymi posunięciami można zbyt wiele zepsuć - dodaje szef Górnika.
Pozycja Wieczorka zaczyna jednak słabnąć. Dodatkowo 1/3 wynagrodzenia zawodnicy otrzymają pod warunkiem, że zajmą w lidze co najmniej ósme miejsce. A ponieważ obecnie balansują na tej granicy czując na plecach oddech konkurentów, to atmosfera wyraźnie gęstnieje.
- Dlatego mecz z Jagiellonią to spotkanie o dużym ciężarze, takie za sześć punktów - przyznaje prezes Szuster.

źródło: Dziennik ZachodniRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]