Forum
 

Pazdan biegał najwięcej

Michał Pazdan pokonał największy dystans na boisku podczas środowego meczu reprezentacji Polski z Estonią we Wronkach. Pomocnik Górnika Zabrze, ustawiony w środku pola także przez Leo Beenhakkera, przebiegł w ciągu 90 minut gry dwunastu km i 559 m. Wszystko to wiemy dzięki specjalnemu systemowi Castrol Performance Index. 

Polscy piłkarze w tym spotkaniu byli bacznie obserwowani nie tylko przez własnego trenera, alerównież szesnaście kamer. Na podstawie dokonanego przez nich zapisu Castrol Performance Index, przygotowany z myślą o tegorocznych mistrzostwach Europy, przeprowadził dokładną analizę wielu elementów gry.

Analiza wykazała, że Michał Pazdan przebiegł w ciągu meczu ponad 12,5 km. Granicę 12 km przekroczył również lewy obrońca Tomasz Lisowski. Dla porównania, identyczna analiza dokonana podczas meczu towarzyskiego grupowych rywali biało-czerwonych - Austrii z Niemcami (0:3), który odbył się 6 lutego, wykazała, że wówczas najwięcej "wybiegał" austriacki pomocnik Joachim Standfest - 11 827 m.

Prowadzony on-line zapis z szesnastu ustawionych wokół boiska kamer pozwala dokładnie zmierzyć liczbę "wybieganych" przez zawodników podczas meczu kilometrów, średnią szybkość, z jaką się poruszają, prześledzić zaangażowanie w grę w poszczególnych fragmentach spotkania, ustalić miejsca na boisku, w których najczęściej przebywali, itp.

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online