Forum
 

"Kołnierzyk niezgody" - Ekstraklasa wyjaśnia

Wprowadzenie przez Ekstraklasę SA regulaminu strojów meczowych i standaryzacja przepisów służą wyłączenie podniesieniu wartości kontraktów reklamowych, a zadaniem pracowników Ekstraklasy SA jest dbanie o jak najlepszy wizerunek rozgrywek i reagowanie na wszelkie formy łamania przepisów, które są jednolite dla wszystkich klubów. 
Klub Górnik Zabrze, umieszczając dodatkowe reklamy sponsora na koszulkach w meczu 18. kolejki Orange Ekstraklasy naruszył obowiązujące regulaminy. Samowolne ich modyfikowanie to działanie wbrew zasadzie standaryzacji rozgrywek oraz obniżanie jakości i wartości marketingowej produkt. Ekstraklasa SA dbając jednocześnie o interesy oficjalnego sponsora rozgrywek, w regulaminie strojów meczowych wyznaczyła też między innymi strefę ochronną dla jego reklam.
Regulamin strojów meczowych w rozgrywkach Ekstraklasy SA na sezon 2007/2008 powinni znać i stosować wszyscy pracownicy zajmujący się marketingiem w klubach Orange Ekstraklasy.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online