Forum
 

Brzęczek na trybunach

Wezwanie Leo Beenhakkera na mecz z Estonią wykluczyło z występu w spotkaniu z Cracovią czterech zawodników Górnika: Tomasza Zahorskiego, Konrada Gołosia, Mariusza Pawelca i Michała Pazdana. Na boisku, wbrew zapowiedziom, nie pojawił się również Jerzy Brzęczek, który - podobnie jak mecz z Lechem - grę swoich kolegów oglądał z trybun. 
- Jurek trenował z nami we wtorek i był przewidziany do gry - powiedział Ryszard Wieczorek. - Chcieliśmy, aby przed niedzielnym meczem ligowym "przepalił" się trochę na boisku choćby przez 45 minut. Niestety, rano w środę zadzwonił do mnie z informacją, że nie czuje się jeszcze najlepiej. Gorączka jednak ustąpiła i jesteśmy pełni wiary, że w wielkich derbach nie zabraknie już naszego kapitana.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online