Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Stefan Majewski (Cracovia): - Pierwsza połowa to dużo szczęścia w naszym wykonaniu, w drugiej tego szczęścia nie mieliśmy ale strzeliliśmy gola. Cieszę się że Dudzic strzelił ładną bramkę, ale duża w tym zasługa Szwajdycha, który dobrze dośrodkował. Akcja, po której strzeliliśmy gola była naprawdę ładna. 

Ryszard Wieczorek (Górnik): - Staraliśmy się bardzo. Jak siły na boisku były wyrównane, to rozgrywaliśmy akcje dosyć swobodnie, można powiedzieć, że dużo płynniej niż ostatnio. Natomiast są takie momenty w grze, kiedy nie idzie i trudno mieć pretensje do piłkarzy. Jeśli jest strzał w słupek i poprzeczkę, to nie jest aż tak źle. Mam nadzieję, że limit pecha wyczerpaliśmy, że jest czas na to, by iść w kierunku zdobywania bramek. Nawet w „10” stworzyliśmy kilka dobrych sytuacji. Chcieliśmy odwrócić losy meczu, ale nie udało się. Mamy jeszcze w zanadrzu rewanż i na pewno powalczymy w Krakowie.

źródło: gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]