Pierwsza pula biletów wyprzedana!

Górnik Zabrze SSA informuje, że zakończyła się sprzedaż pierwszej puli biletów na derbowy mecz Ruch Chorzów - Górnik Zabrze. 7500 biletów rozeszło się jak przysłowiowe "ciepłe bułeczki". 

Cała pula na mecz dla kibiców Górnika wynosi 12500 biletów. Sprzedaż drugiej puli rozpocznie się po przekazaniu biletów Stowarzyszeniu "Klub Sympatyków Górnika Zabrze" przez chorzowski klub. Niestety nie wiadomo jeszcze kiedy to nastąpi. O wszystkich zmianach będziemy Państwa informować już wkrótce...

Przypominamy jednocześnie, że koszt meczu derbowego to 30 zł, a w tym: bilet, gadżet oraz przejazd.

Cena 30 zł jest niezależna od tego, jakimi środkami transportu się wybieracie, gdyż wyjazd organizuje Stowarzyszenie "Klub Sympatyków Górnika Zabrze" i tylko od Was zależy jakim środkiem lokomocji pojedziecie, choć zachęcamy, aby wszyscy jechali razem. Warunkiem zapisu jest wpłata.

Przejazd to nie tylko pociągi specjalne organizowane, ale i parking dla kibiców Górnika (obok stadionu GKS Katowice).

Bilety dla kibiców Górnika rozprowadza tylko i wyłącznie "Stowarzyszenie", a nie Warka czy kupbilet.pl.

źródło: gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online