Dwóch juniorów Górnika trenuje z Gawinem

Dwóch piłkarzy z drużyny Górnika Zabrze występującej w Młodej Ekstraklasie pojawiło się na sparingu III-ligowego Gawina Królewska Wola. Mowa o Sylwestrze Dębowskim i Jarosławie Cyranie. Obaj są bocznymi obrońcami. W sobotnim meczu z Chrobrym Głogów, który zakończył się wynikiem 2-2, zaprezentowali się obiecująco. 

- To młodzi chłopcy o niezłych umiejętnościach. Chcę sprawdzić ich jeszcze w kolejnych sparingach. Już teraz widzę jednak, że są to zawodnicy, którzy mają szanse zostać w naszym zespole - powiedział trener Gawina, Janusz Kudyba.

Zabrzanie zagrają więc na pewno w czekających "królewskich" w tym tygodniu meczach kontrolnych z drugoligowcami. W środę Gawin zmierzy się w Opolu z Odrą, a w sobotę na boisku ze sztuczną nawierzchnią we Wrocławiu zagra ze Śląskiem.

źródło: Słowo Sportowe / własneRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online