Zapisy na derby!

Stowarzyszenie "Klub Sympatyków Górnika Zabrze" pragnie poinformować, że od poniedziałku (28.01.2008) rozpoczynamy zapisy na mecz derbowy z Ruchem Chorzów.
Na wyjazd ten może jechać każdy niezależnie od wieku, płci czy wyznania, jest tylko jeden warunek: należy być kibicem Górnika i zabrać ze sobą jak największą grupę znajomych. Apelujemy by zapisywać się jak najszybciej.

Koszt meczu derbowego to 30 zł w tym bilet, gadżet oraz przejazd.

Przejazd to nie tylko organizowane pociągi specjalne, ale i parking dla kibiców Górnika (obok stadionu GKS-u Katowice).

Na ten mecz nie obowiązują zapisy przez internet. Do zapisu potrzebne są: imię, nazwisko oraz PESEL. Warunkiem zapisu jest wpłata.

W dniu zapisu, każdy otrzyma bilet na przejazd oraz gadżet.

Całkowity koszt wyjazdu to 30 zł, obojętnie jakimi środkami transportu się wybieracie.

Wyjazd organizuje Stowarzyszenie "Klub Sympatyków Górnika Zabrze", a od Was zależy jakim środkiem lokomocji pojedziecie, choć zachęcamy, aby wszyscy jechali razem.

Bilety dla kibiców Górnika rozprowadza tylko i wyłącznie "Stowarzyszenie", a nie jak informują różne media (Warka, kupbilet.pl, itp.).
Organizujcie się w grupy na dzielnicach, osiedlach i przyjeżdżajcie z pieniążkami oraz listami, a z pewnością ułatwi to zapisy.

Zapisy codziennie w sklepiku kibica na stadionie Górnika w godzinach od 10 do 17 od poniedziałku do piątku.

Będą również wyznaczone dyżury sobotnie, o których będziemy informowali.

WSZYSCY JEDZIEMY NA DERBY!!!

źródło: derbydlagornika.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online