Gołoś i Pawelec dostaną nowe umowy

Cezary Kucharski, menedżer Konrada Gołosia i Mariusza Pawelca, okazał się bardziej ugodowym partnerem w negocjacjach, niż Jarosław Kołakowski, menadżer Borisa Peskovića i Dawida Jarki. Gołoś i Pawelec są blisko Górnika. 

Przypomnijmy, że obaj piłkarze mają jeszcze przez pół roku ważne kontrakty. Pawelec w lipcu stanie się zawodnikiem Górnika Łęczna, a Gołoś będzie musiał wrócić, w tym samym terminie, do Wisły Kraków. Zabrzanie chcą jednak obu piłkarzy zatrzymać. Gołoś i Pawelec mają być ważnymi ogniwami drużyny, która za dwa, trzy sezony powalczy o tytuł mistrza Polski.

Bliżej szczęśliwego końca jest sprawa Gołosia. - Z Wisłą ustaliliśmy sumę transferu definitywnego, a teraz przedstawiliśmy menedżerowi zawodnika warunki indywidualnego kontraktu. Kucharski wyglądał na zadowolonego, ale powiedział, że musi jeszcze wszystko skonsultować ze swoim klientem, czyli z Konradem - wyjaśnia dyrektor Krzysztof Hetmański.

Jak się jednak dowiedzieliśmy menedżer Gołosia zaakceptował długość kontraktu i niemalże powiedział "tak" jeśli chodzi o sumę. - Gołoś ma podpisać trzyletnią umowę - wyjaśnia Hetmański. A co z pieniędzmi? Tego klub nie chce zdradzić, ale Gołoś mógłby liczyć na jedne z najwyższych uposażeń w klubie, czyli nieco ponad 20 tysięcy złotych miesięcznie.

źródło: Przelgąd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]