Z prac Stowarzyszenia

W piątek 19 stycznia delegacja Stowarzyszenia "Klub Sympatykow Górnika Zabrze" spotkała się z władzami Allianz Polska.
Nowy właściciel Górnik Zabrze SSA podszedł do sprawy spotkania bardzo poważnie, na spotkaniu pojawili się przedstawiciele Rady Nadzorczej, prezesi Paweł Dangel oraz Michael Mueller, przedstawiciele działu marketingu. Na spotkaniu obecni byli także prezes Szuster oraz dyrektor Maj.
Spotkanie miało charakter organizacyjny, a jego celem było nakreślenie pewnych ram współpracy Stowarzyszenia z nowym właścicielem Allianz Polska, obecnej sytuacji w klubie, jak i przyszłych planów wobec Górnika Zabrze.
Przedstawiciele firmy Allianz jeszcze raz podkreślili, że nie zamierzają ingerować w nazwę klubu, herb jak i barwy klubowe.
Nie zamierzają także popełniać błędu firmy ITI i współpraca na lini Allianz-Górnik-Stowarzyszenie jest dla nich bardzo ważna.
Bliższe szczegóły współpracy i decyzje zapadną niebawem na spotkaniach roboczych.
Spotkanie pozytywne pozwalające z optymizmem patrzeć w przyszłość.

Na ręce prezesa Pawła Dangel delegacja Stowarzyszenia przekazała trójkolorowy zwiastun szczęścia na najbliższe lata - pokaźnych rozmiarów słonia z herbem Górnika.

Ze sportowym pozdrowieniem
Stowarzyszenie Klub Sympatyków Górnika Zabrze

źródło: stowarzyszenie.netRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]