Piłkarze Górnika jadą dziś na obóz do Wisły

Serb Marko Bajić wczoraj wieczorem wylądował w Polsce i dziś pojedzie już z Górnikiem Zabrze na tygodniowe zgrupowanie do Wisły.
- Udało nam się zakończyć starania o wizę, które trwały dłużej niż planowano, ale to już za nami. Teraz pozostało dopiąć szczegóły umowy, którą prawie na 100 procent już uzgodniliśmy - stwierdził dyrektor sportowy Górnika, Krzysztof Hetmański. 

W Beskidy pojedzie cała kadra za wyjątkiem kończącego rehabilitację po kontuzji Mateusza Sławika oraz Adama Marciniaka, który w towrzystwie Hetmańskiego, wyjeżdża na testy do szwajcarskiego Basel. W ekipie znajdą się za to zawodnicy wystawieni na listę transferową.

- Napłynęło dla nich kilka ofert, ale, szczególnie te z zagranicy, były mało konkretne. Wszyscy mają ważne kontrakty, więc nie puścimy ich za darmo, jednak cena na pewno nie jest wygórowana i jeśli ktoś będzie naprawdę zainteresowany, to pewnie się dogadamy. Ale póki co, czeka na nich miejsce w autokarze do Wisły - przyznał Hetmański.

Niewykluczone jednak, że Tomasz Laskowski, Sławomir Jarczyk, Dariusz Stachowiak i Tomasz Moskal, niekoniecznie w komplecie, wyjadą z obozu na testy do potencjalnych nowych pracodawców.

- Będziemy mieszkać w Starcie, mamy zaplanowane dwa treningi, pierwszy o godzinie 11, a gdyby pogoda nie dopisała, możemy korzystać z obiektów w Szczyrku, które wstępnie zarezerwowaliśmy. Sparingów żadnych nie będzie, grać zaczniemy dopiero na kolejnym zgrupowaniu, już w Hiszpanii - mówi kierownik drużyny Jan Zieleźnik.

źródło: Dziennik ZachodniRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]