Ambroziak, Krzysztoporski i Wodecki podpisali kontrakty z Górnikiem

Dawid Ambroziak, Paweł Krzysztoporski i Marcin Wodecki, będący zawodnikami zespołu Młodej Ekstraklasy, podpisali dziś profesjonalne kontrakty z Górnikiem Zabrze. Podpisanie umów oznacza, iż w niedalekiej przyszłości będą oni rywalizowali z zawodnikami pierwszego zespołu o miejsce w kadrze. Wszystkie kontrakty będą obowiązywały przez okres 4,5 roku.

Marcin Wodecki jest najskuteczniejszym strzelcem młodzieżowej drużyny Górnika Zabrze, a zarazem rozgrywek Młodej Ekstraklasy. Dotychczas na swoim koncie zapisał 10 trafień. Paweł Krzysztoporski, występujący na pozycji obrońcy, spędził na boiskach rozgrywek Młodej Ekstraklasy 1056 minut i jest pod tym względem liderem drużyny. Dawid Ambroziak jest napastnikiem i dotychczas zdobył dwie bramki.

źródło: gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]