"Wiśnia" do Gieksy?

Jacek Wiśniewski, były piłkarz Górnika, być może zasili drużynę II-ligowego GKS-u Katowice.
- Na razie muszę się dogadać z działaczami Cracovii - mówi "Wiśnia". - W piątek mam spotkanie z wiceprezesem "Pasów", Jakubem Tabiszem. Jeżeli się dogadamy, nie jest wykluczone, że będę sobie szukał nowego pracodawcy. Być może będzie to GKS.

Do tej pory Jacek kojarzony był z rywalem Gieksy zza miedzy - Górnikiem Zabrze.

- Ale świat na Górniku się nie kończy - mówi Jacek. - Wiadomo, jaki mam sentyment do tego klubu. Nikogo nie muszę o tym przekonywać. Ale już wcześniej rozmawiałem z Krzysztofem Hetmańskim. Stwierdził, że mają doświadczonych zawodników - Jurka Brzęczka i Tomka Hajtę. Jednym słowem "Wisienka" im już niepotrzebna. Ale się tym nie przejmuję.

"Śląski Wiking" - jak z dumą o sobie mówi - prezentując tatuaż na lewym ramieniu, nie boi się bezrobocia.

- Być może jeszcze kilka klubów by mnie chciało - dodaje. - A jak nie... Mam przecież dwie ręce i żadnej roboty się nie boję. Wiking nigdy się nie poddaje, walczy do końca. Dam sobie radę. Na pewno nie zginę.

źródło: Super ExpressRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]