"Pakiet" z Wisły

Jeżeli wszystko pójdzie dobrze, już w tym tygodniu zakończą się pertraktacje działaczy Górnika z Wisłą Kraków na temat definitywnego transferu Konrada Gołosia - informuje "Super Express".
Pomocnik latem ubiegłego roku został wypożyczony z Wisły do Górnika. Teraz działacze z Zabrza chcą, by popularny "Goły" został u nich na dłużej.  
- Musimy się dogadać z Wisłą - mówi prezes Górnika Ryszard Szuster. - Chcemy także, aby sprzedali nam Mariusza Magierę. Tak nieładnie to zabrzmi, ale obu piłkarzy wzięlibyśmy w "pakiecie". Mam nadzieję, że w ciągu kilku dni ta sprawa zostanie dogadana.

Kto jeszcze zimą dołączy do Górnika?

- Jesteśmy zainteresowani Piotrem Polczakiem z GKS-u Katowice - dodaje Szuster. - Ta sprawa jest w zawieszeniu, bo stara się o niego kilka klubów. Podczas obozu w Hiszpanii przetestujemy też dwóch nowych napastników.

źródło: Super ExpressRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]