Anglia odpada

Tomasz ZahorskiTomasz Zahorski rozpoczął rundę, jako piłkarz wdeptywany przez media w ziemię. Wypominano mu, że kosztował Górnika Zabrze prawie pół miliona, a goli nie strzela. W połowie rundy "Zahor" eksplodował.
Początkiem dobrych dni było powołanie do kadry Leo Beenhakkera. Zaczął strzelać gole w lidze, cztery razy trafił do siatki w meczu reprezentacji z tureckim Antalyaspor. Pojawiły się oferty transferu do Ipswich Town i Derby County.

- Tomek nie jest na sprzedaż. Ma być jednym z filarów drużyny, która w 2012 roku będzie walczyć o tytuł mistrza Polski - stwierdził prezes Górnika Ryszard Szuster.

Pytanie: co na to Zahorski? Czy wytrzyma do 2012 roku, skoro angielskie oferty są kuszące? W końcu Zahorski jest fanem wyspiarskiego futbolu. - Filar to słowo, które zobowiązuje - rozpoczyna Zahorski.

- Mój kontrakt z Górnikiem jest ważny do 2011 roku, ale nie wykluczam pozostania na dłużej. Jeśli śląska drużyna będzie rosła w siłę to nie ma sensu wyjeżdżać - uważa Zahorski.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]