Jarka zmiękł i chce grać

Czy Dawid Jarka, strzelec 10 goli w rundzie jesiennej, powinien zostać w Górniku Zabrze? Prezes Ryszard Szuster mówi, że tak, choć wojna o klauzulę z sumą odstępnego w kontrakcie, rozpętana przez piłkarza i jego menedżera Jarosława Kołakowskiego, rozstrzygnie się najwcześniej 3 stycznia. Jednak czy to naprawdę ma sens? 

Czy atmosfera w szatni w najbliższym czasie nie zepsuje się do tego stopnia, że lepiej byłoby dla klubu, gdyby pozbył się Jarki?

– Zachowanie Dawida oceniam, jako nietaktowne i niestosowne. Na dziesięć bramek zapracowała cała drużyna, a tu taka dziwna sytuacja – zauważa obrońca zabrzan Tomasz Hajto, o którym mówi się, że jest „ustami” zespołu. Opinia Hajty dowodzi, że zawodnicy Górnika, rzeczywiście mają problem.

– Moim zdaniem problem ma Dawid, a nie zespół – zaprzecza jednak trener Ryszard Wieczorek. – Tomek wypowiedział się z pozycji człowieka, który wiele przeżył, ale w szatni rządzi jednak trener. A ja Dawida będę rozliczał z tego, jak gra, a nie z tego, ile zarabia i jaki ma kontrakt – zapewnia Wieczorek.

– Dawid już wyraził skruchę, powiedział że zależy mu na Górniku. To stwierdzenie pozwoli nam uniknąć burzy w szatni – mówi dyrektor klubu Krzysztof Hetmański.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]