Bogusław Kaczmarek chwali Zahorskiego

Tomasz Zahorski (fot. ASInfo)Dobre humory panują w polskiej kadrze, która przebywa na zgrupowaniu w Antalyi. Biało-czerwoni pokonali w grze kontrolnej jeden z tureckich zespołów 9:0, a cztery bramki zdobył Tomasz Zahorski (23 l.).
Jeszcze dwa miesiące temu napastnik Górnika Zabrze sam się dziwił, że dostał nominację do reprezentacji Polski. Teraz wśród naszych ligowców, których trener Leo Beenhakker zabrał na zgrupowanie do Turcji, zdecydowanie wiedzie prym.

- Zahorski zaczął najmocniej, bo cztery razy zatrąbił z wieży mariackiej - w dowcipny sposób podsumował wyczyn naszego napastnika Bogusław Kaczmarek, drugi trener kadry. - Albo raczej z meczetu. A tak poważnie, to "Zahor" potwierdza, że jego obecność w kadrze nie jest przypadkowa. Przecież już na koniec eliminacji, w meczu z Serbią w Belgradzie, dał dobrą zmianę. Pokazał, że nie wybrał się na wycieczkę. Ale nie ma co tak chłopaka chwalić, bo w sparingu z tureckimi amatorami jego bramkowy dorobek powinien być okazalszy - zauważa "Bobo".

W sobotę Polacy zmierzą się z Bośnią i Hercegowiną, która przyjechała do Turcji wyłącznie w ligowym składzie, bez swoich największych gwiazd. Biało-czerwoni wygrali z amatorami 9:0, a Bośniacy z tym samym zespołem wymęczyli skromne 2:1.

źródło: Super ExpressRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]