"Kosa": Górnik? Może być!

Kamil KosowskiGórnik Zabrze wyraził gotowość spełnienia oczekiwań finansowych Kamila Kosowskiego, jeśli tego nie zechce zatrzymać Wisła. Piłkarz opowiada portalowi Interia.pl, czy skorzystałby z oferty zabrzan, jeśli taka nadejdzie. 

- Górnik Zabrze to jedyny polski klub poza Wisłą, w którym mógłbym grać - powiedział "Kosa". - Nigdy nie zapomnę, że Górnik to mój pierwszy klub pierwszoligowy. Właśnie tam wypłynąłem. Dlatego cały czas Górnika darzę sympatią.

Po chwili Kamil zaznaczył: - Pierwszeństwo ma jednak Wisła. Liczę na to, że ona się obudzi. Dałem kiedyś słowo, że w żadnym innym polskim klubie poza Wisełką nie zagram i chciałbym tego postanowienia dotrzymać - nie ukrywa "Kosa". - Taka jest prawda, że chcę grać w koszulce Wisły.

- Wisła to dla mnie jedyny i najlepszy klub w Polsce. Z drugiej strony muszę zabezpieczyć przyszłość mojej rodzinie. Prawda jest taka, że kontrakt, który podpiszę teraz będzie moim ostatnim w karierze - kończy Kamil Kosowski.

źródło: Interia.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]